22.1.2011

22. ledna 2011 v 21:42 | hang-on |  Články
                                                              
Regina Spektor - Eet

Dneska mám od rána pocit, že jsem zapomněla udělat něco strašně důležitýho. Něco, na co musím rychle přijít a napravit to. A já nemám ani ponětí, co by to tak mělo být. Strašně mě to užírá. Doufám, že ten pocit brzy zmizí, jinak se asi vážně zblázním...

x


Tenhle poslední týden byl celý takový zvláštní a já vůbec nevím čím. Připadala jsem si jako ve snu. Všechno proplouvalo kolem mě aniž bych si to pořádně uvědomovala. Psali jsme tolik testů, a mě nezajímá, jak jsem dopadla. Asi bych se měla konečně probrat a kouknout se na internet, co mi vůbec letos vychází na výzo.

Taky bych měla konečně napsat ten dopis. Když já vůbec nevím, jak začít. Vlastně nikdy nevím, jak začít. Prvních několik vět ze mě leze "jako z chlupatý deky". Možná ještě hůř.

Mimochodem, píšete vůbec ještě někdo dopisy? Já miluju psaní dopisů. Je to můj vůbec nejoblíbenější způsob komunikace, když pominu tu "z oka do oka". Je to sice dražší, pracnějí a pomalejší než všechny ty Chaty a ICQ, ale nic se nevyrovná tomu úžasnýmu pocitu, když otevřete schránku a najdete tam i něco jiného než účty a reklamní letáky.

Asi bych měla jít spát.Nechápu jak se mi můžou zavírat oči už v půl desáté, ale je to tak. Asi stárnu.

A jak se vám líbí písnička? Já tuhle zpěvačku vážně zbožňuju. Ona je tak...jiná, kreativní, krásná, talentovaná a vůbec.

Začínám přemýšlet o založení rubriky Hudba.... 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hjůbí Hjůbí | Web | 27. ledna 2011 v 16:45 | Reagovat

Taky ještě píšu dopisy :)
Poradila bych ti, ať začneš od prostředka, ale u dopisu to jde tak nějak ztěžka...

Ta písnička je krásná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama